Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Wtorek, 16 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2011-09-23 00:26:13
Cytuj
Witam, chciał bym kupić nowe słuchawki... słuchawki mają służyć do słuchania muzyki, przede wszystkim ambientu (Steve Roach, Lustmord, Vidna Obmana, Robert Rich itp.) ale też rocka i cięższych (Tool, King Crimson, Meshuggah..) i troszkę muzyki klasycznej.
Najczęściej będę słuchał na komputerze a słuchawki podłączone będą do POD Studio UX1 które działa jako karta dźwiękowa.

Wyszukałem kilka pozycji, które mnie interesują, ale ze względu, że prawie wcale nie znam się na słuchawkach chciałbym prosić o radę.

interesują mnie te:

Sennheiser HD 518
Sennheiser HD 558
Sennheiser HD 598

Chciał bym wiedzieć które z tych wypisanych będą najlepsze, a może lepsze są jakieś inne...
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-12-07 08:26:05
Cytuj
Zdecydowanie Sennheiser 558 będą dobrym wyborem.Osobiście od miesiąca używam sennheiser HD 595 o bardzo zbliżonych parametrach technicznych do sennheiser HD 558.Dynamika w nich jest na odpowiednim poziomie, bez sztucznego podbijania.Duża swoboda brzmienia ,każdy instrument ma tu swoje miejsce.
Wykorzystuje je właśnie do odsłuchiwania Ambientu i szczerze POLECAM,jak najbardziej nadają się.


Jeżeli nie masz do dyspozycji 1500 zł na HD 600.Polecam Senki HD 558 jeżeli możesz wyłożyć znacznie więcej gotówki i poczuć prawdziwą magię dźwięku,kup Senki HD 600 smile
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2011-12-07 08:31:31).
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS