Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Sobota, 20 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-02-29 19:01:46
Cytuj
Witam wszystkich.
Kupiłem miniwieże Yamaha Pianocraf MCR-550.Po podłączeniu w domu okazałało się,że nie jest to taki miód malina jak mówią.
Jestem bardzo zaskoczony jakością dźwięku.Kolumny słabe,dźwięk jakby zostawał w skrzynkach,brak basów.
Wydaje mi się,że moja stara wieża Sony grała dużo lepiej ale niestety się zepsuła.Mam pytanko.Czy podłączenie innych głośników uratuje sytuacje?
jeżeli tak to jakich?Może B&W 865.Czytałem sporo dobrych opinii o nich.Może inne,jakieś tańsze bo w przypadku wspomnianych koszt przekroczy cenę sprzętu.
Myślałem też nad podłączeniem subufera.Co myślicie na ten temat.Wiem,że to tylko miniwieża i to niezbyt droga ,ale jakoś muszę wybrnąć z tej sytuacji.
Od dźwięku oczekuję dynamiki i miłego basu przy słuchaniu roka,jazzu oraz muzyki poważnej.
Proszę o wasze opinie i pomoc.Dziękuję.
Yamaha Spec :)
Gość
Dodano: 2012-05-09 21:26:40
Cytuj
Witam, nie umiem odczytac dźwięku z opinii, więc tak bym nie kupował.
Wydaje mi się, że wieża, którą kupiłeś nie jest warta swojej ceny.
Ja aktualnie posiadam wyższy model pianocraft, a mianowicie mcr 840 i jestem zaskoczony oraz zadowolny jakością dźwięku!!!
Przy kupnie nie wiedziałem czy kupic mcr 840 czy mcr 730....
Po porównaniu ok. 20 razu tych dwóch sprzętów ostatecznie postanowiłem zainwestowac w 840 i opłaciło się.
Zadzwoń do yamahy lub zanieś sprzęt do sklepu w którym kupiłeś.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS