Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Sobota, 20 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Kab
Gość
Dodano: 2013-03-03 20:13:03
Cytuj
Witam, szukam wartościowych kolumn za niewielką cenę (do 500 zł). Miałyby służyć one w pokoju 35m kw., głównie przy muzyce jazzowej, klasycznej i rzadziej przy rocku. Chodzi o głośniki średnie, z lepszą górą i lekkim basem, który nie tłumiłby dźwięków, a nadał lepszej jakości muzyce. Najlepiej gdyby takie miały 6 ohm. Pod uwagę brałem głośniki Tonsil FOCUS 240 SE, Diora Polaris 200, JBL LX500, JBL LX44G i rezerwowo KODA BK3801. Kolumny podłogowe. Jeśli macie lepsze propozycje to nie pogardzę pomocą. Z góry dziękuję.
Gość
Dodano: 2013-05-04 00:15:03
Cytuj
Jeśli szukasz czegoś porządnego - polecam Ci mojego miejscowego "magika" w tych sprawach - poza tym że sprzedaje i naprawia nagłośnienie sam też je wykonuje. Ja powodów do narzekań zdecydowanie nie mam a kolumny, od niego mam już kilka ładnych lat. Tu masz jego namiary smile
sky
Gość
Dodano: 2013-09-03 20:28:35
Cytuj
mam wzmacniacz NAD 320
jakie kolumny są dobre do słuchania głównie jazzu i etno/world music
damian
Gość
Dodano: 2013-12-05 20:10:51
Cytuj
Witam!
Jestem laikiem i prosze o pomoc.
Mianowicie dostałem w prezencie amplituner onkyo tx-nr626 i chciałbym Was prosić o pracę jakie kolumny dokupić do 1500zl.
W internecie znalaslem taki opis kolumn co mozecie powiedziec na ich temat. Z góry dziękuję

T+A Criterion TMR 70 - Linia transmisyjnaKolumny niemieckiego producenta sprzętu Hi-Fi z wysokiej półki. Nie sprzedawane w marketach.Konstrukcja dwudrożna, labiryntowa ( linia transmisyjna ) bazująca na znakomitych przetwornikach SEAS i Vifa.Głośnik nisko-śreniotonowy SEAS P-21-REX-DD wersja wzmocniona, średnica 21,5 cm, odlewany metalowy kosz, zawieszenie górne gumowe, wyśmienite parametry.Głośnik wysokotonowy Vifa D-25-TG uznana duńska wysokotonówka.Wysokiej klasy komponentów użyto także do budowy zwrotnicy.Skrzynie bardzo ciężkie ( 25 kg / sztuka) z racji konstrukcji labiryntowej. Fabryczny fornir został pokryty fornirem z bielonego afrykańskiego drewna i polakierowany.Konstrukcje z linią transmisyjną charakteryzują się bardzo nisko schodzącym basem, tak jest i w przypadku tych kolumn.Bas jest naturalny, niedudniący, idealnie kontrolowany, schodzący do 22 Hz i to naprawdę czuć. Przekaz całego pasma spójny, soczysty i dobrze zbalansowany, dźwięk bardzo wysokiej próby.Dane:wysokość 70 cmszerokość 31 cmgłębogość 35 cm8 Ohm
Gość
Dodano: 2015-06-19 14:56:55
Cytuj
Cześć,
Kupiłeś te kolumny T+A czy nadal są na sprzedaż? Masz jakiś namiar?
Pozdr!
Radek
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS