Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 26 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Miguell
Gość
Dodano: 2014-07-12 03:00:23
Cytuj
Witajcie.

To mój debiut na tym forum chociaż z zamiarem nosiłem się już dłuugo dłuugo bo myślałem,że dam rade SAM ;-)
Po odwiedzinach w kilku audio itp itd zrezygnowany i oszołomiony proszę błagalnie o pomoc...

Chciałbym zakupić możliwie jak najlepszy w kwocie około 5000zł zestaw stereo Wzmacniacz + kolumny - i tu moja prośba o pomoc w wyborze zestawu - co z czym...

Pomieszczenie: salon około 50m2
Muzyka rodzaj: głównie rock, jazz, chillout, czasami klasyka ...
Priorytetem nie jest głośne słuchanie.

Sprzęt jak najbardziej może być używany i chyba na taki nawet bardziej się nastawiam - wyższa klasa ale używana...
Świecidełka i masa funkcji są mi zbędne - szukam "dobrego" dźwięku - lubię wsłuchać się w wokal , brzmienie instrumentów - ciepły bas , czyste przejrzyste nasycone wysokie tony. Nie przepadam za harmidrem, chaosem i bałaganem.

Dumałem nad kilkoma ale nie sugerujcie się tym:
Wzmacniacze: Yamaha A-1000 , Marantz -P7200 lub 8000, może jakiś Rotel lun NAD no tak ale jak już jakiś to z jakim głośnikiem ;-(
Kolumny połogowe: HECO CELAN 800, coś z Focal'a , Dali , Canton , Elac ??? wyłożyłem się na łopatki...
mc
Gość
Dodano: 2015-04-15 12:28:43
Cytuj
pomyśl o firmie ARCAM jest to pewniak!!!(starsze i nowsze linie-dobre ceny na rynku wtórnym) co do modeli kolumn to TANNOY- nie jestem znawcą ale może troszkę pomogę.
pozdrawiam
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS