Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 29 marca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
klaudek
Gość
Dodano: 2015-03-28 21:47:14
Cytuj
Witam,
mam problem z wyborem słuchawek przede wszystkim do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w cs:go (gdzie liczy sie pozycjonowanie). Nie mam najlepszej karty graficznej dlatego słuchawki z usb przydały by sie więc pomyślałem o Creative tactic 3d alpha ponieważ zawsze moge odpiąć usb i mikrofon i nadadzą sie do telefonu. Drugimi słuchawkami nad którymi sie zastanawiam to Tracer Dragon bardzo mi sie podobają i są jeszcze tanie lecz nie ma o nich opinii w internecie i jest mało dostępny w sklepach. Kolejne to Siberia V1 bardzo znane lecz boje sie o pałąk który mi sie może zepsuć i są bez usb i płace dodatkowo za mikrofon do dupy. Jeszcze znalazłem Sennheiser hd 201dobrze grające wadą jest to że są brzydkie lecz są tanie i dobrze grają. Mam nadzieje że mi pomożecie przy wyborze słuchawek i polecicie jeszcze jakieś fajne słuchawki.
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-10-19 22:43:30
Cytuj
Osobiście polecam Siberie elite, to już drugie ich słuchawki które posiadam, i jestem absolutnie zadowolony jeżeli chodzi o gry. Oprócz bajeranckich pierdółek (podświetlenie według własnego uznania, pokrętła w nausznikach, przedłużka kabla, opcja podłączenia przez jacka) posiada szereg presetów które możemy sobie ustawić w zależności od rodzaju gry (np. osobne ustawienia są do MMO, inne do FPS'ów itd. szczególnie polecam immersje). Dźwięk w grach jest świetny, na początku irytowała mnie wbudowana w kabel ich dźwiękówka ale szybko uznałem ją za błogosławieństwo. Mikrofon pierwsza klasa, szczerze mówiąc to nawet go nie wyciągam ze słuchawki gdyż dobrze mnie słychać, na ts'ie nie narzekają na żadne szumy z mojej strony, ani na przebijający się dźwięk do mikrofonu ze słuchawek co się zdarzało w poprzednich siberiach. Kabel jest płaski dzięki czemu się nie plącze (nawet nie wiedziałem że można uzyskać taki efekt przez forme "makaronu"). Jedyny minus to słuchawy słabo się nadają do słuchania jako tako muzyki, przynajmniej według mnie. No ale jest to sprzęt czysto gamingowy.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS