Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 19 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Karolina
Gość
Dodano: 2017-03-06 16:36:53
Cytuj
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze zestawu kolumn stereo i wzmacniacza. Mogę przeznaczyć maksymalnie 800zl na cały komplet. Mogłabym pójść do sklepu i kupić gotowy zestaw, ale moim zdaniem nie tędy droga. Nie znam się kompletnie na tym, nie jestem obsłuchana w przeciwieństwie do Was. Wstępne poznanie tematu zajęłoby mi miesiąc dwa. Chęć dalszego studiowania i pracowania skłoniła mnie do tego aby zwrócić się do specjalistów i cieszyć się pięknym brzmieniem bez kilkuset godzin spędzonych przed komputerem. Jak wiadomo idzie lato, a dupa by rosła. Zdaje sobie sprawe z tego, że sprzęt który mi polecicie będzie miał kilka lat i nie ukrywam że wolałabym żeby to faktycznie było kilka a nie kilkadziesiąt :) Przechodząc do sedna.
Chciałabym piękne, dobrze brzmiące podłogowe kolumny i wzmacniacz do 800zł. Pokój 20m2(4mx5m), kolumny będą roztawione przy krótszej ścianie, ściana wyłożona kamieniem, reszta pokoju zwykły karton gips. Mój gust muzyczny ciężko sprecyzować, słucham wszystkiego. Wiadomo jak to kobiety, kobieta zmienną jest, raz podoba mi się to raz tamto. Rozpiętość dość duża od popu przez house do hip-hopu. Muzyka będzie puszczania głównie z telefonu i laptopa.
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS