Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Wtorek, 30 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Damian
Gość
Dodano: 2023-08-31 16:12:51
Cytuj
Cześć,
właśnie popsuło mi się coś w głośnikach Sven MC-20. Pasywna kolumienka przestała grać. Zastanawiam się, czy sam jej nie załatwiłem przez to, że od pewnego czasu nie wyłączałem zestawu z lenistwa (rozwalił mi się pilot, a nie chciało mi się podchodzić i używać przełącznika bezpośrednio na kolumience, bo sprzęt stoi w trudno dostępnym miejscu). Głośniki przez cały czas były ustawione mniej więcej na poziom głośności 43/53 (nie pamiętam dokładnie).
Nie mam pojęcia czy jest sens próbować naprawy. Myślę o przerzuceniu się na Edifier 2850db. I tu pojawia się moje pytanie. Czy głośniki włączone 24 godziny na dobę szybciej się psują? Nie chciałbym zniszczyć nowego sprzętu, a już się przyzwyczaiłem do tego, że głośniki są gotowe do pracy i nie muszę się zastanawiać nad tym, gdzie leży kolejny pilot.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS