Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Sobota, 4 maja 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Kuba115
Gość
Dodano: 2010-03-17 18:13:50
Cytuj
Witam!
Mam pytanie odnośnie wzmacniacza NAD 3130. Nigdzie nie mogę znaleźć o nim informacji, co o nim myślicie? Czy jest wart 318zł na allegro? Mam zamiar podłączyc go pod dwie kolumny tonsil 8 Ohm, 110W. Za każdego posta z góry dzięki.
Kuba115
Gość
Dodano: 2010-04-19 17:34:03
Cytuj
Widzę ze nikt nie dodał odpowiedzi więc ja dodam bo ten wzmacniacz kupiłem. I co o nim powiem? Otóż......................... jestem z niego bardzo zadowolony. Słucham go już pewnie około miesiąca i gra bardzo przestrzennie , z wspaniała głębią. W tej chwili właśnie słucham Sabatonu na tym cudzie i co co chwila robię literówkę bo nie mogę usiedzieć w miejscu i skupić się na klawiaturze. "Into the mather land a german army march" (kawałek z płytki). Wspaniały bas, wspaniała dynamika i ta cudna miękkość. Kiedy słucham na tej maszynce czegoś spokojnego rozpływam się jak czekoladka w upale a kiedy czegoś mocnego serce zaczyna mi bić z niesamowitą szybkością (zawału jeszcze nie dostałem).
Jetem początkujący i może dlatego to sprawia na mnie takie wrażenie. Chyba nic więcej nie powiem bo za bardzo się na tym nie znam, pisałem tylko to co czuję.
Pozdrawiam
Kuba115

P.S (mam 15 lat)
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS