Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Niedziela, 23 czerwca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
ROmanst
Gość
Dodano: 2023-01-30 13:08:33
Cytuj
Kochani doradzcie ile dni powinna schnąć wylewka samopoziomująca (dla wyrównania podłogi około 1cm) zanim położy się panele?
Nikollo
Gość
Dodano: 2023-01-30 14:23:34
Cytuj
Nie słuchaj się jeśli ktoś Ci mówi, ze będzie schła 3 dni, trzeba poczekać dłuzej. No chyba, ze kładziesz 1 cm ale mało kiedy jest taka sytuacja. U mnie grubość była różna, wiadomo skoro to wylewka która ma wyrównać podłogę w całym mieszkaniu. Po drugie, pod spodem jest folia. Po trzecie, schnie w mieszkaniu, a nie na wolnym powietrzu. Masa jest z dodatkiem plastyfikatora.

No i weź pod uwagę to, że wylewki samopoziomujące są naprawdę różne, wszystkie maja inne czasy schnięcia i dobrze jest zajrzeć sobie do specyfikacji:
https://www.leroymerlin.pl/materialy-budowlane/zaprawy-i-tynki/wylewki-betonowe-wylewka-samopoziomujaca,a372,qb5.html

Nie wiem czy już zakupiłaś wylewkę samopoziomującą czy nie, ale jeśli nie to koniecznie zerknij sobie do Leroy Merlin i porównaj sobie ceny. Zwykle idzie jej sporo, nie jest tania tak wieć dobrze jest wybrać miejsce, gdzie zamówisz ją w najlepszej cenie.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS