Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 19 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Fillik
Gość
Dodano: 2023-02-01 09:21:36
Cytuj
Zmuszony jestem przesiąść się z foliopaków na opakowania kartonowe. Kartony których będziemy muszą być mniej więcej wymiarów 550/250/450.
Jakich cen mogę w tym momencie się podziewać i wentualnie do kogo z takimi zapytaniami uderzyć? Mam już parę ofert ale ceny wydają się być zabójcze...
Towar potrzebny w ilościach paletowych.
notmorl
Gość
Dodano: 2023-02-01 11:22:19
Cytuj
Jak potrzebne Ci duże i dobre kartony zagadaj ze wszystkimi sklepami dziecięcymi w okolicy, zwłaszcza takimi jak 8 gwiazdek. Oni mają kartony po fotelikach.

Polecam równiez skontaktować się z hurtownia. Hurtownie produkujące opakowania mają rózne ceny, dobrze jest na pewno porównywać sobie warunki cenowe oferowane przesz poszczególne firmy tak aby wybrać najkorzystnijszą cenę da siebie:
https://www.fingerprint.pl/opakowania-kartonowe-z-nadrukiem-lodz/

Od siebie polecam kontakt z Fingerprint, mają dobre promocje na opakowania kartonowe z nadrukami.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS