Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Wtorek, 30 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
sorto
Gość
Dodano: 2023-09-13 09:47:36
Cytuj
Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie hydroizolacji fundamentów.
Fundament monolityczny, pod ławą wylane 10cm chudziaka z betonu b10. Jak poprawnie wykonać izolacje ? Pionową robimy natomiast zastanawiam się jak wykonać poziomą w tym przypadku(konstrukcja stalowa na środku ławy).
Pozdrawiam
drakson
Gość
Dodano: 2023-09-13 11:25:38
Cytuj
Ja mam piwnicę i pod słupy a mam ich 14 dawałem Hydrostop 203. Pół worka starczyło na 14 słupów, 2 połowę wymieszam z workiem zaprawy i z tego będą fasety. Więc u ciebie moznaby zrobić podobnie, jak masz lane ściany że zbrojeniem to zaszalować i przed zalaniem posypać hydrostop 203 tak jak się posypuję cukrem pudrem i będzie git. Tak Ja się dowiedziałem, sprawdziłem i tak mam zrobione. A jak jeszcze będziesz miał beton b30 W8 to już będzie spokojna głowa
https://hotelsgratis.pl/jaki-beton-na-fundament-b20-czy-b25

Na tej stronie są równięz porady na temat tego jaki beton wybrać na fundament. Wybór ma duże znaczenie.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS