Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 29 marca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-03-14 21:52:45
Cytuj
Witajcie zacni znawcy!

Odwiecznym moim dylematem jest dobra jakość dźwięku zbalansowana z ceną. Jestem nowym użytkownikiem forum, wcześniej (może niesłusznie) sugerowałem się własnymi odczuciami i uchem. Chyba przyszedł czas skorzytać z fachowej rady. Obecnie korzystam z odtwarzacza Ipod Classic 5,5 G oraz Ipod Touch 4G. Razem z słuchawkami sms audio street by 50 wired on ear, lub soundmagic e10 v2. Muzykę zgrywam z oryginalnych płyt do format ALAC. Obecnie zastanawiam się nad zakupem FiiO X1. Czy faktycznie warto, i czy zrobi mi to dużą różnice czy tylko "różnice". Nie jaram się tym że mam nadgryzione jabłko raczej sugerowałem się jakimś tam rankingiem czy opinią wśród znajomych więc nie jestem jakoś szczególnie przywiązany żeby zostać z jabłkiem. Liczę na pomoc w wyborze i co faktycznie warto by było zakupić aby cieszyć się dobrą jakością dźwięku.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS