Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Czwartek, 25 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Sorter
Gość
Dodano: 2011-02-21 11:24:37
Cytuj
Witam, jestem kompletnie świeży zarówno na forum jak i w temacie audio stricte. Ostatnio złożyło się tak, że w odstępnie tygodnia padł mi i odtwarzacz i słuchawki. Więc zainstniała potrzeba kupna nowego sprzętu. Pomyślałem, że możnaby w końcu wykorzystać możliwości z uporem i kosztami gromadzonych zbiorów płytowych i kupić coś w miarę porządnego, a jednak bez przesady z kosztami. Stąd moje pytanie czy zestaw, który dobrałem sprawdzi się na poziomie zarówno jakosci dźwięku jak i parametrów stricte technicznych. Otóż mam zamiar kupić odtwarzacz COWON iAUDIO E2 2GB (więcej pamięci mi nie potrzeba) i słuchawki AKG K512. Nigdzie nie mogę znaleść informacji na temat impedancji odtwarzacza, a nie chciałbym tych słuchawek szybko zajeździć. Jednocześnie mam zamiar ich używać w połączeniu z gramofonem. :)) Bardzo byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi. Jeśli to jest shit to polećcie mi jakieś słuchawki w przedziale cenowym to 180zł. :)
Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS