Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Wtorek, 23 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-12-08 09:41:42
Cytuj
Witam , w styczniu planuję zakup amplitunera , mam na to przeznaczone około 1500 zł , oczywiście chciałbym zeby mój tuner miał jak najwięćej funkcji ale nie ma pojęcia jaki kupic , czy ktos z forum może mi pomóc i doradzić jaki sprzę wybrac , bede bardzo wdzięczny . Na chwile obecna mój wybór to Yamaha r-s 300 i druga opcja Denon avr 1513
Tomek
Gość
Dodano: 2012-12-10 05:30:39
Cytuj
nie pakuj sie w niskie modele denonow ani innych marek , lepiej kupic cos uzywanego ale ze sredniej polki. Polecam denon 3806, arcam avr 300, denon 1910 ( ostatecznie) . Starsze modele denona sa lepsze niz nowe plastikowe i dosc awaryjne modele z serii 13 . 4044574 . To moj numer gg napisz to moge ci cos sprowadzic w uk do tej ceny. Sprzet bedzie kolosalnie lepszy niz jakis denoik 1513.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS