Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 26 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2010-10-02 20:33:49
Cytuj
Witam wszystkich,

Budżet ok 8000 PLN

Od około miesiąca zastanawiam się nad kupnem zestawu kina domowego, odsłuchałem parę zestawów i każdy (sprzedawca) chwali to co ma (do zbycia)...

Zestaw ma grać na ok 30 m kw, przeznaczenie 30-40 % dekoder sat (Dreambox), 30-40% Blu-ray i trochę stereo 20-30%
wszystko to podpięte do 40" LCD a w przyszłym roku mam nadzieje ze przesiąde sie na projektor (Optoma lub Panasonic)

A więc borykam się pomiędzy HK a Marantzem, oba grają bardzo fajnie ale na czytałem się tylu opini pozytywnych oraz negatywnych na temat obu tych sprzętów aż głowa mnie rozbolała. Jeżeli mogę też prosić o opinie/recenzje tych dwóch amplitunerów oraz głośników które bedą napędzane przez ten piec. Do wyboru dwie konfiguracje w różnych wariantach
Monitor Audio Bronze BX5(BX6)/BXFX(BX1/2)/BX Centre/BXW10 czy może warto dodać parę groszy więcej i pójść w Silver RX6/RXFX(RX1/2)/RXW-12

Proszę o bużliwą i merytoryczną dyskusje co wybrać - wady i zalety mile widziane -oraz za i przeciw.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS