Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 29 marca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
straon
Gość
Dodano: 2022-12-05 14:08:47
Cytuj
Zbliżam sie do remontu wiec uczestniczę też w grupach remontowych. Ostatnio na dwóch niezależnych grupach, ludzie pytali jak inne osoby organizują scianę na tv i sprzęt. Powiem Wam tylko, że połowa z Was zeszłaby na zawał, reszta pod respiratory. Może było tam 30 zdjeć i uwaga... bez dywanów, kolumny po kątach, gole sciany, z imitacją betonu. Co dziwne... ci ludzie nadal żyją (jakoś)
Gość
Dodano: 2022-12-07 06:51:36
Cytuj
Dziewczyna lubi wszelkiego rodzaju programy o remontach, przemianach, metamorfozach itp itd, ja zresztą też je nieco lubię Jeszcze nie widziałem odcinka, w którym gdziekolwiek byłby jakikolwiek sprzęt grający. Nikt nie posiada gramofonu, kolumn, kabli, wzmaków i całej reszty gadżetów. Niesamowite, ponieważ ja nie wyobrażam sobie domu, mieszkania bez audio.
A jeśli chodzi o wygłuszenie to świetnie sprawdzają się na pewno płyty akustyczne siniat:
https://www.siniat.pl/pl-pl/projekty/strefa-eksperta/92480/plyty-akustyczne-i-dzwiekochlonne/
irmal
Gość
Dodano: 2022-12-20 14:39:01
Cytuj
hmm
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS