Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Czwartek, 28 marca 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-01-04 16:58:48
Cytuj
Witam serdecznie!!! Jestem jeszcze świeżakiem w dziedzinie Audio i mam małe pytanko do osób które wiedzą nieco więcej ode mnie i chętnie tą wiedzą się ze mną podzielą. A mianowicie posiadam zestaw Amplituner Sony DN1000 + zestaw Tonsil Maestro S z którego jestem bardzo zadowolony. Używam tego w 70% do muzyki i w30% do kina. Używam do tego kabli Alphard DaVinci SL-8 2x2.5mm. Co sądzicie o tych kabelkach bo chyba nie do końca jestem z nich zadowolony czy jest coś lepszego w cenie do 10zł/mb?
Gość
Dodano: 2012-02-04 16:42:40
Cytuj
Kolego najpierw trzeba zmienić sprzęt potem można zmieniać kabelki na lepsze niestety kabel do 10 zł za metr to zwykły tani przewodnik który nadaje się do tego co masz droższy kabel niestety nie poprawi ci brzmienia trzeba najpierw zainwestować w sprzęt bez urazy to tylko dobra rada pozdrawiam.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS