Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Środa, 24 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-04-03 17:17:44
Cytuj
Siemanko. Otóż poszukuje słuchawek które głównie będą mi służyć do gier, miałem już qpady 90 ale nie przypadły mi do gustu i je odesłałem. Byłem w markecie, i urzekły mnie Sennheisery Game One lecz ich cena wynosi 700zł. Przez przypadek natrafiłem na aukcje allegro gdzie identyczne słuchawki sprzedawane są po ~350zł lecz pochodzą one z lombardu. I tutaj pojawia się mój problem, ponieważ obawiam się, że mogą być one chińskimi podróbkami/uszkodzone. Jest też opcja, że jakiś kretyn sprzedał je za 200 zł do lombardu, a własciciel i tak ma na nich zarobek. Warto zaryzykować, kupić je, i w jeżeli będą podejrzane to odesłać je w ciagu 2 tygodni, czy lepiej się w to nie bawić i kupić sprawdzone słuchawki? http://allegro.pl/sluchawki-dla-graczy-sennheiser-game-one-game-i6093387590.html

I przy okazji, żeby nie tworzyć kilku postów. Możecie mi doradzić karte dzwiekową do 200zł? Aktualnie lece na integrze :/:/
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS