Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Piątek, 26 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2016-05-31 21:35:20
Cytuj
Na dniach planuję zakup słuchawek Technics DH1200. Słyszałem że są świetne. Moje dotychczasowe technicsy RP-F500 po zmianie wtyczki nie grają tak dobrze jak wcześniej. Dziwne bo wtyczkę kupiłem nie najtańszą a wymianę zleciłem znajomemu elektronikowi.

Słuchawki mają mi służyć głównie do słuchania płyt CD. Problem w tym że zepsół mi się odtwarzacz CD w mojej wysłużonej wieży SONY MHC-BX3.

I teraz moje pytanie - co najlepiej kupić do słuchania płyt do słuchawek? Czy sam sam odtwarzacz CD np. taki używany: http://olx.pl/oferta/technics-sl-pg580a-od...html#f322ce54cb czy jest sens inwestować w tak stary sprzęt do dobrych słuchawek?
Czy lepiej może kupić używany odtwarzacz + wzmak? Myślałem o słuchaniu plyt z kompa i dokupieniu lepszej karty dźwiękowej ale to chyba bez sensu.
Czy może odtwarzacz CD podłączyć do mojej obecnej wieży?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! ;)
Edytowany 2 razy (Ostatnio: 2016-05-31 21:38:38).
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS