Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Czwartek, 25 kwietnia 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
SUROyong
Gość
Dodano: 2012-11-19 21:31:08
Cytuj
Witam, obecnie posiadam kartę Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro, karta baaaardzo dobra(jak na amatora) ale mam słuchawki Sony ZX700 i one mają bardzo szerokie pasmo przenoszenia(wydaje mi się że moja karta niema aż tak duzego pasma przenoszenia) i tu zaczyna się moje pierwsze pytanie. Jakie pasmo przenoszenia ma moja obecna karta bo na stronie producenta i w instrukcji niepisze. Zastanawiam się na kupnę nowej karty. Na oku mam 2. Xonar Essence STX i Sound Blaster ZxR(jeszcze niewyszła). I o to moje kolejne pytanie czy one są owiele lepsze od mojej i czy opłaca sie zmieniać. I jak bym mógł to która z nich jest lepsza? Ta od Asusa? Czy ta od Creative? I tu kolejne pytanie. Jakie pasmo przenoszenia ma ta Creative Sound Blaster ZxR. Jak ktos by sie pytał. Jestem amatorem ale kocham dobre(czyste) brzmienie i mocne basy, ale prawdziwe i czyste a nie tak jak w monster beats.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS