Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Czwartek, 8 czerwca 2023
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Gość
Dodano: 2013-02-05 11:39:10
Cytuj
Witam, słucham głównie muzyki z komputera, dlatego też chcę raz a porządnie zainwestować w znośne głośniki - jeżeli to oczywiście ma sens. Posiadam zewnętrzną kartę dźwiękową E-MU 0202 oraz głośniki 5.1 Logitecha, są to standardowe komputerowe głośniki, głównie do filmów i gier. Czego słucham ? przede wszystkim jazzu, starego, nowego, czasem zdarzy się elektro. Budżet jaki chce przeznaczyć to ok 500zł, (jeżeli warto dołożyć jakąś kwotę, jestem skłonny) oczywiście za głośniki 2.1, jeżeli porządne kolumny to chyba nawet nie musi być soobwofera ? , w domu przy wieży mam 2 kolumienki i grają pięknie same - podkreślam , że się nie znam.
1. Czy w ogóle jest sens inwestować w głośniki do komputera ? - komputer chyba jakością nigdy nie będzie dorównywał porządnym wzmacniaczom... ? ewentualnie jakieś rozwiązanie z przedwzmacniaczem innym .
2. Jeżeli tak biorąc pod uwagę moją kartę dźwiękową czy jest coś godnego uwagi ?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS